Zapraszamy do uczestnictwa w weekendowej grupie psychoterapeutycznej odbywającej się raz w miesiącu w piątki i soboty. Psychoterapia grupowa w Poznaniu stwarza możliwość do lepszego rozumienia siebie, tego w jaki sposób tworzymy relację z innymi w jaki sposób układa się nasze życie. Proponowane przez nas ćwiczenia podczas grupy pozwalają nie tylko zrozumieć, ale poprzez emocjonalne i interpersonalne doświadczenie w relacje z terapeutami i uczestnikami grupy poradzić sobie z lękiem, smutkiem, złością, pustką. Prowadzimy uczestników w stronę poczucia spełnienia, znalezienia swojego miejsca, odzyskania radości z życia, zwiększania potencjału do kochania i przyjmowania miłości.

Z weekendowej psychoterapii mogą skorzystać osoby cierpiące na zaburzenia takie jak depresja, lęki, uzależnienia, problemy z jedzeniem, snem, seksualnością, leczące się psychiatrycznie. Osoby doświadczające samotności, którym nie układa się w relacjach. Osoby z traumatycznymi doświadczeniami.

 

Zaczynamy 28 września 2018 i pracujemy w piątek od 17:00 do 21:00, a w sobotę od 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad. Decydując się na uczestnictwo zobowiązujemy się do udziału w co najmniej trzech spotkaniach. Udział w terapii grupowej w poznaniu poprzedza konsultacja, na którą można umawiać się już teraz po przez telefon do Michała (668397272) lub do Joanny (695195712). 

 

Koszt konsultacji to 100 zł za 45 minut, a koszt uczestnictwa w grupie to 380 zł za piątek i sobotę.

Prowadzenie: Joanna Rudowska i Michał Świeboda.

 

Szczegółowe informacje wraz z terminami na stronie Weekendowej grupy psychoterapeutycznej "Radość życia" --> PSYCHOTERAPIA GRUPOWA - POZNAŃ

 

 

© Gabinet Psychoterapii Integratywnej Michał Świeboda – psycholog, psychoterapeuta
ul. Botaniczna 24, lok. 2, 60-586 Poznań;
tel.: 668397272; e-mail: swieboda@integratywna.pl