Zapraszamy do uczestnictwa w weekendowej grupie psychoterapeutycznej odbywającej się raz w miesiącu w piątki i soboty. Psychoterapia grupowa w Poznaniu stwarza możliwość do lepszego rozumienia siebie, tego w jaki sposób tworzymy relację z innymi w jaki sposób układa się nasze życie. Proponowane przez nas ćwiczenia podczas grupy pozwalają nie tylko zrozumieć, ale poprzez emocjonalne i interpersonalne doświadczenie w relacje z terapeutami i uczestnikami grupy poradzić sobie z lękiem, smutkiem, złością, pustką. Prowadzimy uczestników w stronę poczucia spełnienia, znalezienia swojego miejsca, odzyskania radości z życia, zwiększania potencjału do kochania i przyjmowania miłości.

Z weekendowej psychoterapii mogą skorzystać osoby cierpiące na zaburzenia takie jak depresja, lęki, uzależnienia, problemy z jedzeniem, snem, seksualnością, leczące się psychiatrycznie. Osoby doświadczające samotności, którym nie układa się w relacjach. Osoby z traumatycznymi doświadczeniami.

 

Grupa rozpocznie się w 2019 roku  (dokładna data zostanie ustalona i pracujemy w piątek od 17:00 do 20:00, a w sobotę od 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad. Decydując się na uczestnictwo zobowiązujemy się do udziału w co najmniej trzech spotkaniach. Udział w terapii grupowej w poznaniu poprzedza konsultacja, na którą umawia się telefonicznie lub smsem (668397272). (Można już rezerwować miejsca)

Głównym cele konsultacji jest określeniu celu terapeutycznego, który będzie się realizowało podczas uczestnictwa w grupie oraz omówienie sposobu funkcjonowania grupy oraz zasad obowiązujących uczestników.

 

Koszt uczestnictwa w grupie to 250 zł za piątek i sobotę, konsultacja do grupy jest darmowa.

Prowadzenie: Michał Świeboda.

 

Terminy:

- ostaną ustalone na początku 2019 roku,

 

 

© Gabinet Psychoterapii Integratywnej Michał Świeboda – psycholog, psychoterapeuta
ul. Pogodna 49/3, 60-131 Poznań;
tel.: 668397272; e-mail: swieboda@integratywna.pl