Certyfikowany Psychoterapeuta, Psycholog Michał Świeboda - Poznań

O mnie – psychoterapeuta, psycholog w Poznaniu

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i psychologiem. Prowadzę psychoterapię i pomoc psychologiczną w Poznaniu.

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Intgeratywnej w Krakowie, Studium Terapii Uzależnień w Polsko-Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień oraz liczne szkolenia z zakresu diagnozy, psychoterapii i terapii uzależnień.

Pracę psychoterapeutyczną rozpocząłem 2008 roku w Poradni Leczenia Uzależnień MONAR Poznań gdzie prowadzę terapię uzależnień w ramach NFZ, a od 2010 roku w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej. Dodatkowo prowadziłem psychoterapię w Poradni Zdrowia Psychicznego w Luboniu, oraz terapię uzależnień w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia na ul. Litewskiej w Poznaniu. Międzyczasie odbywałem zawodowe staże na oddziałach psychiatrycznych w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu, w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu i w ośrodkach terapii uzależnień w Charcicach i Toruniu.

psycholog poznań

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, terapią uzależnień, terapią par, rodzin, psychoterapią grupową, prowadzę warsztaty rozwojowe. Pracuje w podjeściu psychoterapii integratywnej. Swoją pracę poddaje superwizji. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i do Polskiej Federacji Psychoterapii.

zobacz: wykształcenie · uprawnienia

 

Współpracujący psychoterapeuci, psycholodzy:

Agnieszka Gulczyńska - psychoterapeuta w trakcie szkolenia, studentka psychologii

Wiedzę dotyczącą psychoterapii zdobywam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach 4-letniej szkoły psychoterapii.
Zdobywam praktykę: prowadząc terapię indywidualną oraz jako koterapeuta grupowy w poznańskim ośrodku Monar. Jestem również terapeutą uzależnień w trakcie procesu certyfikacji, studiuję psychologię (UAM). Doświadczenie w pracy z pacjentami zbierałam również podczas stażu w gnieźnieńskiej "Dziekance", na dziennym oddziale psychiatrycznym na os. Kosmonautów w Poznaniu oraz w ośrodku Monar w podpoznańskich Rożnowicach. Zajmuję się również diagnozą dzieci i młodzieży w poradni psychologiczno-pedagogicznej na poznańskim Grunwaldzie. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W Gabinecie Psychoterapii Integratywnej w Poznaniu współprowadzę terapię grupową. Z pierwszego wykształcenia jestem kulturoznawcą i filologiem polskim.

Wspólnie z Agnieszką prowadzimy Popołudniową grupę psychoterapii integratywnej w Poznaniu.

psycholog - Poznań
   
  

Joanna Rudowska - psychoterapeuta, psycholog, pedagog.

Na co dzień pracuję w Centrum Rozwoju i Terapii "Dla Ciebie" oraz w Szpitalu Neuropsychiatrycznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną, par, rodzinną oraz grupową. Ukończyłem 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz kurs "Otwartego Dialogu" metody terapeutycznej pochodzącej z Finlandii.

Wspólnie z Joanną prowadzimy:

- Weekendową grupę psychoterapeutyczną "Radość życia"

- Grupę terapeutyczno-treningową dla osób z syndromem nieśmiałego pęcherza.

psychoterapeuta poznan 
   

 

© Gabinet Psychoterapii Integratywnej Michał Świeboda – psycholog, psychoterapeuta
ul. Botaniczna 24, lok. 2, 60-586 Poznań;
tel.: 668397272; e-mail: swieboda@integratywna.pl